آغاز تازه گیفت باران

این آغاز تازه گیفت باران است. یک حرکت نو در ایران.

سلام به رفقای قدیمی و یک خوش‌آمد ویژه به دوستان جدید!

گیفت باران پس از دو سال فعالیت سخت‌کوشانه بالاخره در برابر فشار پیش آمده به دلیل تحریم‌ها تسلیم شد و ارائه خدمات خود را بر داخل کشور متمرکز کرد.

همراهان قدیمی ما به خاطر دارند که سرویس‌های ما صرفا برای ایرانیان مقیم خارج از کشور طراحی شده بود. اما قوانین جدید و محدود شدن شدید نقل و انتقالات بانکی بین‌المللی باعث این تغییر رویکرد گیفت‌باران شد. از همین رو فرصت را مغتنم شمردیم و تلاش کردیم یک بازگشت متفاوت داشته باشیم. امیدواریم در آینده‌ای نزدیک بتوانیم خدمات گذشته و نوآوری‌های جدید سایت را مجددا در خدمت ایرانیان مقیم خارج از کشو قرار دهیم.

این بار گیفت‌باران محصولات جدید و متنوعی تدارک دیده که تلاش خواهیم هر ماه یکی از آن‌ها برای شما به نمایش درآوریم. در نوشته‌های آتی و در صفحه اینستاگرام گیفت باران، به زودی ویدیوهای آنباکسینگ محصولات گیفت باران را مشاهده خواهید کرد. در حال حاضر چهار محصول ادکلن، تقویم، لیوان و تابلو با قابلیت شخصی سازی را برایتان مهیا کرده‌ایم. این بار کمی درباره محصول جدیدمان سخن گفته‌ایم. در آغاز تازه گیفت باران با ما همراه باشید.

محصول ویژه ما (ادکلن) برای اولین بار در ایران با امکان شخصی سازی عرضه شده است. شما می توانید تصویر مخاطبتان را همراه با نام او روی شیشه ادکلن حک کنید و او را سورپرایز کنید. بیش از 10 رایحه متنوع از برندهای مطرح جهانی در انواع زنانه و مردانه برای انتخاب شما وجود دارد. این ادکلن‌ها با کیفیتی فوق‌العاده و تقریبا یک پنجم قیمت ادکلن‌های اورجینال به شما تقدیم می‌گردند. درنگ نکنید. عزیزانتان را به یک سورپرایز شگفت‌انگیز مهمان کنید.

ویژگی‌ها:

  • تنوع رایحه‌ها و محصولات جدید
  • کیفیت اسانس فرانسوی
  • بسته‌بندی فوق‌العاده زیبا
  • امکان چاپ تصویر و متن دلخواه شما روی ادکلن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.