تولید ادکلن تبلیغاتی

 

نمونه ادکلن تبلیغاتی مپنا

گیفت باران، علاوه بر تولید شخصی و انفرادی محصولات خود این امکان را دارد تا هدایای خود را در تیراژهای بالاتر تولید نماید. گیفت باران این امکان را دارد تا محصولات ویژه برندها، شرکت‌ها، افراد و ارگان‌ها را با بسته‌بندی مخصوص و با جزییاتی ویژه خلق نماید. این فرایند توسط کانون تبلیغاتی پندار رسام با برند بونو انجام می‌پذیرد. تولید ادکلن تبلیغاتی با کیفیت بالا و در بسته بندی لوکس برای اولین در ایران در این مجموعه انجام گرفته است.

ما افتخار می‌کنیم در طول بیش از بیست سال فعالیت خود توانسته‌ایم به برخی از برترین برندهای ایران خدمت‌رسانی داشته باشیم. تدوام همکاری با اغلب این برندها گواهی بر کیفیت و صحت خدمات ارائه شده توسط این مجموعه است. هدایای این مجموعه کاملا مبتنی بر هویت بصری کارفرما و به صورت انحصاری تولید و عرضه می‌گردد.

لوگوی شرکت مپنا
لوگو شرکت میتسویی
لوگو شرکت یونیک فاینانس

درباره تولید ادکلن تبلیغاتی

ادکلن‌های تولیدی این مجموعه این قابلیت منحصر‌به‌فرد را دارد که تا جزیی‌ترین بخش‌ها برای هویت سفارش‌ دهنده طراحی شوند. به عنوان مثال تولید ادکلن با رایحه اختصاصی سفارش دهنده، یا بسته‌بندی متفاوت هدایا متناسب با هویت بصری برند سفارش‌دهنده. برای دریافت اطلاعات بیشتر شما می‌توانید از طریق فرم تماس موجود در همین صفحه یا از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۵۷۸۵۵۲ با ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان در این زمینه برخوردار شوید. در ادامه بخشی از نمونه ادکلن تبلیغاتی تولید شده در این مجموعه برای شرکت‌های گوناگون را مشاهده خواهید کرد.

ویژگی های تولید ادکلن اختصاصی

  • – امکان تولید ادکلن تبلیغاتی با رایحه اختصاصی شما
  • – طراحی بسته‌ بندی متناسب با هویت بصری برند شما
  • – امکان چاپ لوگو بر روی شیشه ادکلن، جعبه و شاپینگ بگ
  • – امکان چاپ تک به تک تصویر مخاطبان روی شیشه ادکلن
  • – امکان انتخاب رایحه‌های متنوع از میان بیش از ۲۰۰ اسانس جهانی
  • – امکان تولید پکیج‌های چندمنظوره ترکیبی ادکلن و محصولاتی دیگر آرایشی و بهداشتی
  • – و …

  کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ