گیفت باران

کی هستیم؟!

آژانس تبلیغاتی پندار رسام از سال 1379 فعالیت خود را آغاز نمود و در طی این سال‌ها افتخار خدمت‌رسانی به برخی از صاحب‌نام‌ترین برندهای کشور را داشته است. آژانس تبلیغاتی پندار رسام علاوه بر فعالیت‌های متداول خود، در پنج سال اخیر وارد عرصه تولید عطر و ادکلن با رویکرد تبلیغاتی شده است. در همین راستا زیرمجموعه‌های آژانس در این زمینه معرفی می‌گردد:

بونو: این مجموعه بخش تولید عطر و ادکلن تبلیغاتی و خدمات‌رسانی به شرکت‌ها، موسسات، نهادها و ارگان‌ها را بر عهده دارد. برای آشنایی بیشتر با فعالیت‌های این بخش می‌توانید به سایت بونو سر بزنید.

گیفت باران: وب‌‌سایت گیفت باران محل عرضه خرد محصولات و فروش به عموم و خدمات‌رسانی گسترده در سراسر کشور است.

درباره گیفت باران تعریف ساده‌ای وجود دارد. اینجا جایی است برای هدیه دادن. به خودت! یا به آن‌ها که دوستشان داری. مهم‌ترین واحد مجموعه ما، آتلیه طراحی است. تمام تلاش این واحد خلق آثار و هدایایی متفاوت از آنچه تا کنون دیده‌اید است.

اگر هر سوالی درباره گیفت باران یا فعالیت‌هاش داشتید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید و بپرسید. همکاران ما همیشه مشتاق راهنمایی شما هستند.

تعهدات کاری

  • نوآوری و خلاقیتگیفت باران تلاش می‌کند رویکردی خلاقانه و متفاوت در محصولات خود داشته باشد و بر این مسیر استوار خواهد ماند.
  • رازداری و امانت‌داریگیفت باران تعهد می‌کند در مسیر انجام خدمات خود، نسبت به حفظ حریم خصوصی کاربرانش و محافظت از اطلاعات ارسالی ایشان نهایت کوشش را به عمل آورد.
  • دقت و سرعتگیفت باران خواهد کوشید خدمات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و با نهایت دقت و کیفیت به مشتریانش ارائه نماید.
  • نقدپذیریگیفت باران تضمین می‌کند شنوای انتقادات کاربرانش بوده و نسبت به رفع معایب و ایرادات خود در چارچوب مشتری‌مداری اقدام نماید.
  • رفتار در برابر رقبای کاریگیفت اصرار بر رعایت شئون رقابت سالم کاری دارد و هرگز نسبت به فعالیت‌های رقبا و همکاران خود محتوای تخریبی تولید نخواهد کرد.
درباره گیفت باران
درباره گیفت باران

چه می‌کنیم؟

در این سایت شما می‌توانید ادکلن دلخواه خودتون رو با انتخاب حجم، رایحه، نوع بسته‌بندی و چاپ تصویر و متن دلخواهتون روی شیشه ادکلن سفارش بدید. این متفاوت‌ترین هدیه ‌ای است تا به حال به کسی داده‌اید.

  • امکان انتخاب اسانس از میان بهترین برندهای جهانی(از کرید اونتوس تا نامبر فایو!)
  • امکان ارسال عکس جهت چاپ روی شیشه ادکلن(با مناسبت‌های متفاوت مثل تولد یا طرح‌های عمومی)
  • امکان درج نام مخاطب جهت چاپ روی شیشه(امکان درج به فارسی یا انگلیسی)
  • امکان انتخاب نوع جعبه و بسته‌بندی نهایی(جعبه‌های مقوایی، هاردباکس، چوب و ...)

اگر سوالی داشتین، پاسخگوی شما هستیم: