گیفت باران

کی هستیم؟!

درباره گیفت باران اگر بخواهید بدونید یک تعریف ساده وجود دارد. اینجا جایی است برای هدیه دادن. به خودت یا به آن‌ها که دوستشان داری.

البته این موضوع جدیدی نیست. ده‌ها سایت همکار وجود دارند که همین کار را انجام می‌دهند. شاید شما بتوانید تفاوت ما را در محصولاتی که عرضه‌ کرده‌ایم ببینید. مهم‌ترین واحد مجموعه ما، آتلیه طراحی هدایای است. تمام تلاش این واحد خلق آثار و هدایی متفاوت از آنچه تا کنون دیده‌اید است.

این مجموعه پیش از این و در سه سال گذشته خدمات خود را صرفا به ایرانیان مقیم خارج از کشور ارائه می‌داد. با گسترده شدن دامنه تحریم‌ها و سخت شدن انکان نقل و انتقالات بانکی تصمیم گرفتیم فضای خدمات گیفت باران را به داخل کشور منتقل کنیم. امیدواریم بتوانیم به زودی این خدمات را مجددا برای ایرانیان خارج از کشور نیز فعال کنیم.

اگر هر سوالی درباره گیفت باران یا فعالیت‌هاش داشتید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید و بپرسید. همکاران ما همیشه مشتاق راهنمایی شما هستند.

تعهدات کاری

  • نوآوری و خلاقیتگیفت باران تلاش می‌کند رویکردی خلاقانه و متفاوت در محصولات خود داشته باشد و بر این مسیر استوار خواهد ماند.
  • رازداری و امانت‌داریگیفت باران تعهد می‌کند در مسیر انجام خدمات خود، نسبت به حفظ حریم خصوصی کاربرانش و محافظت از اطلاعات ارسالی ایشان نهایت کوشش را به عمل آورد.
  • دقت و سرعتگیفت باران خواهد کوشید خدمات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و با نهایت دقت و کیفیت به مشتریانش ارائه نماید.
  • نقدپذیریگیفت باران تضمین می‌کند شنوای انتقادات کاربرانش بوده و نسبت به رفع معایب و ایرادات خود در چارچوب مشتری‌مداری اقدام نماید.
  • رفتار در برابر رقبای کاریگیفت اصرار بر رعایت شئون رقابت سالم کاری دارد و هرگز نسبت به فعالیت‌های رقبا و همکاران خود محتوای تخریبی تولید نخواهد کرد.
درباره گیفت باران
درباره گیفت باران

اگر سوالی داشتین، پاسخگوی شما هستیم:

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ