نشان گیفت باران

شرایط و قوانین استفاده از سامانه همکاری در فروش « گیفت باران »

سامانه همکاری در فروش «گیفت باران» این امکان را به شما می‌دهد تا با تبلیغ محصولات گیفت باران، کمیسیون فروش هر خرید را به خود اختصاص داده و کسب درآمد کنید. لطفاً موارد زیر را جهت استفاده صحیح از برنامه‌های کاربردی سامانه همکاری در فروش «گیفت باران» با دقت مطالعه نمایید. ورود شما به سامانه همکاری در فروش و همچنین استفاده از خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین استفاده از این سامانه و همچنین آگاهی درباره نحوه صحیح استفاده از آن است. قبول این شرایط برای ثبت‌نام شما در سامانه الزامی و به منزله عقد قرارداد همکاری فروش با «گیفت باران» است.

سامانه همکاری در فروش

سامانه همکاری در فروش (که در این قرارداد به اختصار سامانه همکاری نامیده می‌شود.) سامانه‌ای است که بر روی وب‌سایت گیفت باران به آدرس giftbaran.com  ایجاد شده است. عضو شدن در آن به شما امکان می‌دهد که از وب‌سایت، شبکه اجتماعی و نرم‌افزارهای آنلاین خود (که در این شرایط و قوانین به اختصار «رسانه» نامیده می‌شوند)، درآمدزایی داشته باشید. اشخاصی که در این سامانه عضو شده و نام کاربری و رمز عبور دریافت می‌کنند، همکار نامیده می‌شوند.

سامانه همکاری در فروش «گیفت باران» یک لینک اختصاصی – که برای هر همکار به صورت مجزا تعریف می‌شود –  در اختیار همکاران قرار می‌دهد. این لینک در واقع لینک اختصاصی سایت گیفت باران برای معرفی توسط یک همکار اختصاص یافته است. همکاران می‌توانند با قراردادن لینک اختصاصی خود در رسانه خود (به شکل لینک در متن، بنر، ویدئو و …)، برای آن محصول تبلیغات کرده و از محل فروش این تبلیغات درآمدزایی داشته باشند.

نحوهی درآمدزایی

هنگامی که مشتریان گیفت باران بر روی لینک اختصاصی شما کلیک می‌کنند به سایت گیفت باران هدایت می‌شوند و می‌توانند محصول مورد نیاز خود را از سایت خریداری نمایند. همکاران برای هر خریدی که از طریق لینک اختصاصی‌ آنها انجام می‌شود (در صورتی که عودت نگردد)، مبلغ مشخصی را به نسبت قیمت کالای خریداری شده دریافت می‌کنند. این مبلغ بسته به سطح همکار متفاوت خواهد بود که در ادامه این سطوح را شرح خواهیم داد. گیفت باران برای سهولت در انجام تبلیغات کالاهای خود، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد در این رابطه را برای همکاران فراهم کرده است که می‌توانند این محتوا را از بخش بنرها در منوی بازاریابی دریافت کنند و یا از طریق ایمیل giftbaran@gmail.com  با پشتیبانی سامانه همکاران فروش گیفت باران تماس بگیرند.

سطح برنزی

ورود: به محض ثبت نام بعنوان همکار فروش

همکاران به محض عضویت در سامانه فروش، عضو برنزی این سامانه محسوب می شوند. عضو برنزی به ازای هر خرید از سوی مشتریان سایت 5% کمیسیون دریافت می‌نماید که به حساب کاربری ایشان وارد می گردد. همچنین به ازای هرکاربری که از سوی ایشان معرفی شده و در سایت ثبت‌نام نماید، 500 تومان به حساب ایشان منظور خواهد شد.

سطح نقره‌ای

ورود: رسیدن جمع کمیسیون‌ها به 200هزار تومان

به محض رسیدن جمع کمیسیون‌ها به مبلغ 200هزار تومان، عضو نقره‌ای این سامانه محسوب می شوند. عضو نقره‌ای به ازای هر خرید از سوی مشتریان سایت 7% کمیسیون دریافت می‌نماید که به حساب کاربری ایشان وارد می گردد. همچنین به ازای هرکاربری که از سوی ایشان معرفی شده و در سایت ثبت‌نام نماید، 500 تومان به حساب ایشان منظور خواهد شد.

سطح طلایی

ورود: رسیدن جمع کمیسیون‌ها به 500هزار تومان

به محض رسیدن جمع کمیسیون‌های دریافتی همکاران به مبلغ 500هزار تومان، عضو طلایی این سامانه محسوب می شوند. عضو طلایی به ازای هر خرید مشتریان سایت 10% کمیسیون دریافت می‌نماید که به حساب کاربری ایشان واریز می‌شود. همچنین به ازای هرکاربری که از سوی ایشان معرفی شده و در سایت ثبت‌نام نماید، 500 تومان به حساب ایشان منظور خواهد شد.

ارتباطات الکترونیکی

فعالیت همکاران در سامانه همکاری در فروش گیفت باران در قالب یک ارتباط کاملا الکترونیک صورت می‌گیرد و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که گیفت باران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد .

همکاران بایستی به منظور دریافت درآمد و یا وجوه خود، مشخصات کامل خود شامل نام، نام خانوادگی و یا نام شرکت (برای همکاران حقوقی و شرکت‌های تبلیغاتی) را مطابق با اسناد معتبر هویتی، تصویر مدارک هویتی و شماره تماس و اطلاعات کامل حساب بانکی خود را در هنگام تسویه برای گیفت باران ارسال نمایند. در غیر اینصورت و در صورت مشاهده مغایرت و عدم تطابق اطلاعات، گیفت باران مسئولیتی در قبال تبعات آن نخواهد داشت.

همچنین مشخصات، شماره حساب، آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که همکاران در پروفایل خود ثبت می‌کنند، تنها  اطلاعات رسمی و مورد تایید همکار است  و تمام مکاتبات، پاسخ‌ها و واریزهای شرکت از طریق آن ها و به آن ها صورت می‌گیرد.

 

سیاستهای رعایت حریم شخصی

گیفت باران به اطلاعات خصوصی همکارانی که از خدمات سامانه استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. گیفت باران متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گیفت باران، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از گیفت باران، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گیفت باران تحت حمایت حقوق مالکیت فکری گیفت باران محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود متعلق به گیفت باران است و هرگونه استفاده غیر مجاز، حق پیگرد قانونی را برای گیفت باران محفوظ می‌دارد.

 

شرایط پذیرش همکاران

همکار برای پذیرش در سامانه همکاری در فروش گیفت باران باید حداقل یکی از رسانه‌های ذیل را داشته باشد، در غیر اینصورت تایید نخواهد شد:

  • پیچ اینستاگرام
  • کانال تلگرام
  • سایت اینترنتی
  • عضویت در یک شبکه اجتماعی

همکاران موظفند نشانی اینترنتی رسانه خود را هنگام ثبت‌نام در فیلد مربوطه وارد کنند.

تبصره: لازم به توضیح است که موارد بالا به تشخیص گیفت باران پیش از تایید عضویت و در طول مدت فعالیت مورد بررسی می‌گیرد و در صورت عدم پایبندی به شرایط ذکر شده فعالیت آن همکار در سامانه همکاری قطع خواهد شد و امکان اعتراض و تجدیدنظر وجود ندارد. همکار با آگاهی از این امر اقدام به ثبت‌نام نموده و نمی‌تواند ادعای ورود خسارت را داشته باشد.

 

شرایط همکاری با سامانه همکاری در فروش

۱. همکاران اقرار و اظهار می‌دارند که وب‌سایت، اپلیکیشن و یا شبکه اجتماعی خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرایط این قرارداد و همچنین تعهدات خود با اشخاص ثالث اداره می‌کنند. گیفت باران در قبال ادعای اشخاص ثالث مسوولیتی ندارد و در صورت دریافت هرگونه اعتراض فعالیت آن همکار تا تعیین تکلیف نهایی قطع خواهد شد.

۲. همکاران مسئولیت هرگونه هزینه‌های ناشی از ورود و عضویت در «سامانه همکاری در فروش» و انجام بازاریابی بر سایت خود را مانند هزینه‌های پرداخت اینترنت، خرید و تمدید دامین (Domain)، خرید رسانه و انجام امور تبلیغاتی، تولید محتوا و دیگر هزینه‌های مرتبط با نگهداری وب‌سایت را شخصا به عهده دارند و گیفت باران هیچ‌گونه مسئولیتی در پرداخت آنها ندارد.

۳. همکاران حق واگذاری این قرارداد، لینک اختصاصی خود، سامانه خود (نام کاربری و رمز) و محتواهای تولید شده توسط گیفت باران را به اشخاص ثالث جزئا و کلا ندارند و نخواهند داشت. همکاران باید نهایت دقت را در حفظ نام کاربری و رمز عبور مبذول نمایند. در صورت اطلاع همکار از هرگونه استفاده غیر مجاز از نام کاربری و رمز عبور، همکار متعهد است در اسرع وقت گیفت باران را مطلع نموده و نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نماید. در هر حال مسئولیت‌های قانونی ناشی از این امر بر عهده همکار است.

۴. گیفت باران حق تغییر شرایط این قرارداد را داشته و این تغییرات و همچنین اطلاعیه‌ها و ابلاغیه‌ها توسط گیفت باران و از طریق ایمیل اعلام می‌شوند که به منزله‌ی ابلاغ به همکاران است. همکاران متعهد هستند تمامی اطلاعیه‌ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار پس از قرار گرفتن روی وبسایت گیفت باران به منزله‌ی اصلاحیه با الحاقیه این قرارداد محسوب می‌شود و نیاز به هیچ‌گونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نیست.

۵. همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی گیفت باران از برند و علائم تجاری گیفت باران در ایمیل های خود، URL ، Source Code ، نامه‌ها، سایت خود (به جز محدوده‌ی لینک اختصاصی) استفاده نکنند. همکاران متعهد هستند این اطمینان را حاصل نمایند که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می‌دهند، شبهه‌ی ارتباطی جز همکاری در سامانه همکاری در فروش (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننمایند. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث، وارد می‌شود.

۶. همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی گیفت باران از محتوای لینک اختصاصی خود برای تشویق مشتریان به شرکت در قرعه کشی، مسابقات و ارائه محصولات در قالب هدیه و اخذ هرگونه وجه از خریدار برای اهداف فوق که خود طراحی نموده‌اند، استفاده ننمایند. در صورت عدم رعایت این تعهد مسئولیت‌های قانونی و پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده همکار است.

۷. همکاران در صورت لزوم باید جایگاه و ارتباط خود را با گیفت باران با عنوان “عضویت در سامانه همکاری در فروش” روشن و اعلام بدارند و در سایت، اپلیکیشن، شبکه‌های مجازی خود، دیگران و یا دیگر اماکن عمومی آنلاین و آفلاین به هیچ عنوان، حق ندارند اظهار نمایند که با گیفت باران هرگونه ارتباط دیگری به جز عنوان مذکور در فوق، همچون رابطه نمایندگی، اسپانسرشیپی، حمایت گری، جوینت ونچری و یا هر ارتباط غیرواقعی دیگری دارند. در صورت وجود چنین ادعاهایی، همکاران شخصا مسئول جبران خساراتی که از این حیث به گیفت باران وارد شود، هستند. در این موارد گیفت باران می‌تواند به صلاحدید خود نسبت به ارزیابی میزان خسارات و کسر آنها از مطالبات همکاران اقدام نماید.

۸. همکاران متعهد می‌گردند از روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر «برای حمایت از ما روی تبلیغات/لینک کلیک کنید» و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکند. در صورت مشاهده نقض این تعهد، گیفت باران می‌تواند علاوه بر الزام همکار به جبران خسارات، دسترسی به پنل را برای ناقض تعهد منع نماید و همکار در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

۹. همکاران متعهد می‌شوند، کدها و لینک‌های خود را در فریم های (Frames) مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس جهت نمایش تبلیغات، قرار ندهند.

۱۰. همکاران متعهد می‌گردند کدهای اختصاصی خود را در داخل آی فریم (Iframes) های وبسایت خود قرار ندهند.

۱۱. همکاران متعهد هستند که از نام‌‌های کاربری‌ متعدد استفاده ننمایند و همچنین متعهد به اخذ نام کاربری مطابق با نام صاحب دامنه و وب‌سایت می باشند. مغایرت در این امر موجب انسداد سامانه همکاری در فروش از سوی گیفت باران است.

۱۲. همکاران متعهد هستند در صورتی که برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی مشتریان، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی آنها به وبسایت، از هرگونه نرم افزار و یا برنامه‌ای استفاده می‌کنند، آن را به اطلاع مشتری برسانند. گیفت باران در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارند.

۱۳. گیفت باران در خصوص موارد ذیل در مقابل همکاران و اشخاص ثالث هیچگونه مسئولیتی ندارد و نخواهد داشت:

۱-۱۳. هرگونه آسیب، نقض، خسارت، اشتباه و یا هرگونه ترافیکی که بر روی رسانه‌ همکاران ایجاد شود.

۲-۱۳. هرگونه مطلبی که دارای کپی‌رایت و حقوق اشخاص ثالث است و همکار بدون اجازه‌ی صاحب اثر آن را در رسانه خود منتشر نموده است.

۳-۱۳. هرگونه تلاشی که همکاران برای نفوذ به رسانه دیگران و یا تخریب اطلاعات موجود در رسانه آنها ( هک کردن) انجام دهند و همچنین هرگونه انتقال ویروس یا استفاده از هرگونه نرم‌افزار دیگر با ماهیت مخرب که از طریق ابزارهای ارتباطی رسانه انجام شود.

۴-۱۳. هرگونه محتوا، قالب سایت و یا هرچیزی که به هر نحوی در رسانه همکاران ظاهر می‌شود و به نمایش در می‌آید که شامل موارد ذیل و هرمورد دیگری در این خصوص است:

الف)  ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.

ب) ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، صور قبیحه، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.

ج) ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.

د) ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

۵-۱۳. هرگونه تبلیغ یا استفاده‌ای که از رسانه همکاران در فضاهای مجازی و یا حقیقی می‌شود.

۶-۱۳. در صورتی که کارمندان و یا افراد وابسته به همکاران از هر حیث، نمایندگی، شراکت و… موجب نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا تعهدات ناشی از این قرارداد یا دیگر قراردادها با اشخاص ثالث بشوند .

۷-۱۳. در صورت بروز هرگونه اختلال یا قطع شبکه اینترنتی و دسترسی همکاران در موارد فورس ماژور.

۱۴. همکاران توافق و اظهار می‌دارند که گیفت باران در خصوص موارد ذیل مجاز است و حق هرگونه ادعا یا مطالبه‌ی خسارتی را از خود سلب می‌نمایند:

۱-۱۴. گیفت باران می‌تواند رسانه همکاران را مانیتور و نظارت نمایند، اطلاعات مربوط به سامانه همکاری را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و… انتشار دهند.

۲-۱۴. گیفت باران می‌تواند بر رسانه همکاران جهت اطمینان از مطابقت آنها با قوانین و مقررات و تعهدات این قرارداد نظارت کند.

۳-۱۴. گیفت باران می‌تواند سایت یا اپلیکیشنی را مطابق یا شبیه با رسانه همکاران احداث و یا اداره نمایند و به جز موانع قانونی، از حیث وجود قرارداد و ارتباط در «سامانه همکاری در فروش»، ممانعتی برای گیفت باران وجود ندارد.

۴-۱۴. سیاست‌های انجام تبلیغات اعم از هماهنگی در محتوا، عکس، قالب و غیره در «سامانه همکاری در فروش» قرار خواهد گرفت که همکاران موظف به رعایت این موارد هستند.

۵-۱۴. تعهدات اختصاصی همکاران و یا سیاست‌های همکاری در فروش ممکن است در طی مدت قرارداد تغییر نماید که از طریق ایمیل به اطلاع همکاران خواهد رسید و از این حیث، همکاران حق هیچگونه اعتراضی را ندارند و در صورت عدم موافقت با تغییرات انجام شده می‌توانند با توجه به شرایط خاتمه قرارداد، به قرارداد خود خاتمه دهند.

۶-۱۴. همکاران اظهار و اعلام می‌دارند که فی ما بین گیفت باران و همکاران هیچ گونه ارتباطی اعم از نمایندگی، کارگر و کارفرمایی، فرانشیزی، جوینت ونچری، نماینده‌ی فروش و غیره وجود نداشته و نخواهد داشت.

۷-۱۴. در صورتی که همکاران هریک از شروط این قرارداد را و یا شروط هر قرارداد دیگری (در خصوص هر موضوعی) را که با گیفت باران دارند نقض نمایند، گیفت باران می‌تواند جهت جبران خسارات و یا حقوق دیگری که در قراردادها تعریف شده است، راسا پرداخت مبالغی که می‌بایست از حیث این قرارداد به همکاران پرداخت نماید را متوقف نموده و یا دستور توقف آن را بدهد و نقض قراردادی همکاران چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم، به این قرارداد مرتبط باشد را، از مطالبات، جبران خسارات کند. در این خصوص، همکاران حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب می‌نمایند. بدیهی است چنانچه خسارات وارده بیش از مطالبات باشد، مبلغ مازاد نیز قابل مطالبه خواهد بود.

۸-۱۴. چنانچه همکار مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این توافقنامه شود و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل نماید یا در صورت وصول هرگونه دستور از سوی مقامات دولتی و قضایی، گیفت باران می‌تواند حساب کاربری همکار را بدون اخطار قبلی مسدود نماید. همکار جهت فعال سازی مجدد حساب کاربری خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی سایت گیفت باران هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص گیفت باران، بر قانونی بودن فعالیت‌های همکار دلالت نکند، تمامی درآمد متخلف از حساب کاربری همکار کسر می‌شود. همکار می‌تواند بعد از گذشت یک ماه نسبت به درخواست رفع مسدودیت از وبسایت خود اقدام نماید. در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه گیفت باران نیست. در صورت تکرار تخلف گیفت باران می‌تواند حساب کاربری همکار متخلف را بصورت دائم مسدود نماید. همکار با آگاهی از این بند اقدام به فعالیت نموده و ادعا و اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

شرایط پرداخت

درآمد همکار بر اساس شروط پرداخت و نرخ‌های اعلام شده در فیبوکا به صورت روزانه محاسبه و بعد از ۱۴ روز کاری در حساب کاربری وی منظور می‌گردد، لیکن واریز آن به شماره حساب همکار پس از رسیدن به حد نصاب مشخص شده و درخواست واریز از جانب همکار صورت می‌پذیرد. گیفت باران در هر زمانی حق دارد که ‌شرایط پرداخت را بر اساس نرخ‌های جدید اصلاح نماید. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ‌ها، به منزله تایید ضمنی همکار است.

تبصره 1: حد نصاب کمیسیون قابل برداشت برای اولین بار حداقل مبلغ 200.000 تومان می باشد.

تبصره 2: چنانچه بر اساس بررسی های گیفت باران، مشخص شود همکار از مقررات درج شده تخطی نموده است به میزان هر تخلف، جریمه بررسی و اعلام و از صورت حساب قابل پرداخت، کسر و سپس الباقی به همکار پرداخت خواهد شد.

تبصره 3: گیفت باران می‌تواند خود، شخص یا شرکت‌هایی را مشخص نموده و از آن طریق، مبالغ را به حساب همکاران واریز نماید.

تبصره 4: کمیسیون کالاها بر اساس قوانین داخلی سازمان و عوامل تاثیرگذار بر قیمت و با در نظر گرفتن حقوق مشتریان، همکاران و گیفت باران تعیین می‌شود. این کمیسیون‌ها براساس شرایط مختلف ممکن است تغییر کند که تغییرات از طریق ایمیل به همکاران ابلاغ می‌شود.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فیبوکا هیچ گونه مسئولیتی ندارد .